Aktuální výročí: Pro toto datum nemáme v kalendáři výročí

Vyhledávání

O nás

Články

Kontakty

Novinky:

  • 19.10.10 - Doplněno hodnocení FB
  • 29.8.10 - Doplněn kalendář výročí
  • 5.7.10 - Celková změna koncepce stránek

Reklama

časopis

Přihlášení

Systémové zprávy[CNW:Counter]

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

img

Začni šetřit..:-D

Mě by zajímalo o co ti jde? Pokud se ti nelíbí naše řešení okej, vyjádřil ses. Nemyslím že další diskuze na toto téma by byla plodná.
Nemyslím, bysme v boji komukoliv uhnuli a myslím , že jsme schopní přistoupit i na "drsnější" konfrontaci. Nicméně jsme pochopili že nehoda není náhoda a člověk se seriózním přístupem ke každé věci raději takovým to náhodám předchází. Vystřelenou kouli už nezastavíš. Každý máme na danou věc jiný názor. Myslím, že nemám potřebu tě přesvědčovat tak i ty nemusíš přesvědčovat nás. Přeji hodně uspěchů a žádné špatné náhody.

No zjevně si to nepochopil..díky této píce si bitvu můžeme více užít, protože to umožnuje více věcí než s kovovýma píkama, které jsou prostě historicky udělané tak že jsou hodně hodně smrtelné..a my se chceme přiblížit co nejvíc historii ,užít si to, ale nezabít se. Takže tvůj názor je jaksi velmi mimo.

Autorem toho článku nejsem. Ten sem byl umístěn díky laskavosti autora překladu Jakuba Samka. A je přebrán ze serveru www.austerlitz.org.
Jedná se o část z díla:
Pěchota v 18. století – Taktika, 4. část úvodu
Autor pulikace: Jean Colin
IV. Palná zbraň – Arkebuzy a muškety.

Zajímavý je zejména tím, že je z Francouzské strany, což je v českém jazyce dosud nepříliš dostupný až neznámý zdroj informací.
viz. uvod článku

Docela neuvěřitelné štěstí měli učastníci bitvy na bílé hoře..zrovna přelétávalo fotografovací letadlo pro mapy.cz schválně najdete naše stany?
www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=hv%C4%9Bzda,...

Byl jsem dotazován na fotky ze cvičení..já jsem tohle už udělal hned po cvičení v sobotu nicméně to tady zapadlo a nebylo všimnuto..takže fotky jsou zde a ještě jednou bych rád poděkoval všem za účast a hlavně novým rekrutům, kteří byli zodpovědní a nadšení pro věc a také díky nim si velitelé znovu ošahali velení sekcím v manévrování regimentu a také jsme si vyzkoušeli nové věci které jsou hodně efektní a také dobové..

jasně myslej jsem na pěchotní prapor našeho typu.. 10

Zatím máme vlajku z umělé napodobeniny (podšívkovina) hedvábí-taftu, které se používalo na praporech viz. článek na našich stránkách o praporech.
Nyní dáváme dohromady nový prapor který by měl být co nejbližší originálu a tudíž bude z hedvábného taftu tak jak to bylo. A proto nejlepší na prapor je látka která se skutečně používala - hedvábný taft.

Díky za přání, budeme se snažit. 1 Já sem také rád že jste s námi byli a vůbec..
Taky doufám že se čoskoro opať uvidíme.. 1

Vůbec ne.. mě bavilo i to cvičení..koukat se na tu realizaci toho co jsem si nachystal. Akorát nedošlo na vyzkoušení reálného corporalshaftu to zas tak nevadí..v těch podmínkách co tam panovali jsem rád že to takle skvěle dopadlo. A super bylo taky to že ste nás se Svenskou barevně rozflákali takže jsme nepůsobili jako jednobarevná masa. Bylo to takové reálnější. Skvělá spolupráce, skvělá družba, paráda..
Také děkujeme!!! 5

To ani za boha(ještě nevím kterého.. 1 ). Název musí inspirovat a ukazovat že za tím něco víc(ještě nevím za čím ale to se poddá 1 ) Jinak děkuji za ohlas s tím ten manuál vznikal. Ani nevíš jak si mě potěšil. Ale ono záleží i na interpretovi manuálu.. 1 Kung-fu ze z knížek taky nenaučíš. No chystám na příští rok takovej upgrade: pár věcí se změní ale bude to jen kosmetická věc a spíše dopíšu pár nápadů jak zobrazovat větší celky a potom takové poznatky z praxe a různé vychytávky... ale to bude až na příští sezonu..
Děkuji za ohlas.

Držíme.. 10

To už jsem si dávno všimnul, že pokud někdo přijde s neprůstřelnými argumenty nebo nějakou pravdou či s dobrým logickým textem tak je dlouho ticho po pěšině a nebo ti na to nikdo neodpoví..protože na to se nedá odpovídat.. 1

No ještě by to chtělo fotečku výsledku nejlépe z různých pohledů... 1


Strana:  1 2   další »