Aktuální výročí: 26.ledna - zemřel Jindřich Matyáš Thurn

Vyhledávání

O nás

Články

Kontakty

Novinky:

  • 19.10.10 - Doplněno hodnocení FB
  • 29.8.10 - Doplněn kalendář výročí
  • 5.7.10 - Celková změna koncepce stránek

Reklama

časopis

Přihlášení

Systémové zprávy[CNW:Counter]

Pro nové členy

Jsme otevřeni pro spolupráci, a hledáme zájemce o aktivní činnost v tomto období.
Nicméně tyto stránky nemají za účel stát se a být rekrutačním střediskem, ale měly by sloužit jako zásobárna informací pro zájemce o aktivní poznávání první poloviny 17. století.Nemáme potřebu „lovit lidi“ za každou cenu, a lákat je na levné zážitky, ale výrazně dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Oživování historie není laciný koníček, avšak je fakt, že jsou koníčky o mnoho dražší. Naše základní cenově/kvalitativní laťka je nastavena výše, než je běžně zvykem, nicméně přesvědčili jsme se, že je to tak z dlouhodobého hlediska dobře.

Měli jsme to stěstí, že většina z nás obdržela ohledně vybavení kvantum dobrých a cenných rad od zkušenějších členů, a tuto štafetu se snažíme předat dál.
U nás se nestává, že „mazák“ prodá své naprosto nevyhovující prastaré vybavení „nováčkovi“ za nemalý peníz, aby se ho zbavil (vybavení, potažmo asi i nováčka…). Naopak, snažíme se nováčkům, a lidem, kteří mají o dobrou radu zájem poskytnout co nejlepší servis, a doporučit vybavení, které bude kvalitní a nadčasové (v nejlepším slova smyslu), za nejlepší možné ceny. Jsme v kontaktu s nejlepšími výrobci zbraní, zbrojí a vybavení v republice, disponujeme mnoha kontakty a znalostmi v různých oblastech.

Pokud Vás naše snažení zaujalo, a chtěli byste se k nám přidat, podívejte se na časté dotazy a odpovědi na ně. Pokud Vás ani tohle neodradí, napište nám e-mail.

Všeobecná fakta

Obecná i konkrétnější pravidla, se kterými by měl být každý zájemce obeznámen.

Článků: 1

Vybavení

O vybavení, výzbroji a výstroji.

Článků: 2

Podmínky pro vstup

FA&Q

Frekventované otázky a odpovědi

Komentářů: 0